TVN Warszawa | Wola

"Podczas awantury zadał cios nożem kobiecie. Miał trzy promile". Zarzuty i areszt

TVN Warszawa | Wola

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Komenda Rejonowa Policji IVPolicjanci zatrzymali 67-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną

Wolscy policjanci zatrzymali 67-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną. - Podczas awantury zadał on cios nożem kobiecie, która z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala - informuje policja. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

- Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Z informacji wynikało, że mąż ugodził nożem żonę podczas kłótni. Na miejsce została wezwana kareta pogotowia, która zabrała zranioną kobietę do szpitala. 67-latek został zatrzymany - relacjonuje przebieg wydarzeń rzeczniczka wolskiej komendy Marta Sulowska.

Jak dodaje, mężczyzna został przebadany alkomatem. - Wynik pokazał, że miał on trzy promile alkoholu w organizmie. Grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła nóż i przeprowadziła oględziny - zaznacza policjantka.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

"Od dłuższego czasu wszczynał awantury, wyzywał i szarpał"

Ze zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego wynika, że nie był to pierwszy występek zatrzymanego. - Okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, niejednokrotnie wyzywał, szarpał i wykręcał ręce kobiecie - wyjaśniła Sulowska.

Poinformowała też, że podejrzany usłyszał zarzuty karne dotyczące znęcania się i naruszenia czynności narządu ciała trwające powyżej dni siedmiu. - Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego wobec mężczyzny i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - podsumowała rzeczniczka.

Pisaliśmy też o 19-latku, który usłyszał zarzuty w związku z dźgnięciem nożem taksówkarza:

Taksówkarz pchnięty nożem
Taksówkarz pchnięty nożemTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Rejonowa Policji IV

Pozostałe wiadomości