Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Bus przewrócił się na przejściu dla pieszych

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  kk/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzenie na Żołnierskiej

  Samochód dostawczy wylądował na boku w wyniku zderzenia przy skrzyżowaniu Marsa i Rekruckiej. Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

  Do zderzenia doszło chwilę przed godziną 10. - Kierowca busa wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Wówczas w jego bok uderzyła osobowa toyota - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, bus przewrócił się na bok. Wylądował na skraju chodnika przy przejściu dla pieszych przez Rekrucką.

  Na miejsce wezwane zostały policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. - Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych - dowiedział się nasz reporter.

  Z kolei Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji przekazuje, że jeszcze nie zapadła decyzja o tym, czy jedna z osób, której udzielono pomocy, będzie wymagała hospitalizacji. - Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi - zaznacza.

  Strażacy postawili już na koła przewróconego busa. - Auto jest już zepchnięte na pobocze. Nie ma też utrudnień w ruchu - mówi nasz reporter.

  Zderzenie przy skrzyżowaniu Marsa i RekruckiejArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

  Autor:kk/r

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl