TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Trasie Siekierkowskiej. Rozbite samochody blokowały pasy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Trasie Siekierkowskiej
Wypadek na Trasie SiekierkowskiejTVN24
wideo 2/2
TVN24Wypadek na Trasie Siekierkowskiej

Na Trasie Siekierkowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak ostrzegał nasz reporter, były duże utrudnienia w kierunku Mokotowa.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter precyzował, że do zdarzenia doszło na Trasie Siekierkowskiej pomiędzy Ostrobramską a Bora-Komorowskiego.

- Około godziny 13.10 otrzymaliśmy informację o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, którymi podróżowali tylko kierowcy. Jeden z nich znajdował się poza samochodem, uskarżał się na złe samopoczucie, w związku z czym został przebadany przez pogotowie - informował Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

Jak dodał, na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Po zderzeniu zablokowane były trzy pasy trasy w kierunku Mokotowa, później kierowcy mieli do dyspozycji dwa pasy, a dwa pozostały nieprzejezdne przez rozbite samochody i pojazdy służb. - Trzeba liczyć się z dużym korkiem w stronę Mokotowa - ostrzegał Szmelter.

Jak mówił na antenie TVN24 po godzinie 14.30 nasz drugi reporter Tomasz Zieliński, korek na Trasie Siekierkowskiej był gigantyczny. - Zator zaczyna się już na ulicy Płowieckiej i sięga aż osiedla Gocław - powiedział.

Dodał, że jeden samochód najechał na drugi, a pojazd, który był z przodu, wpadł na barierkę. - Jedna osoba z tego zdarzenia została przewieziona do szpitala - przekazał Zieliński.

Ostrzegł również, że kierowcy jadący w kierunku Mokotowa i Ursynowa muszą uzbroić się w cierpliwość, bo policja dopiero dojechała na miejsce. - Policjanci będą musieli zbadać wszystkie ślady tego zdarzenia. Wycieki płynów zostały już zasypane przez strażaków, tak aby nie doszło do kolejnego zdarzenia - dodał Zieliński.

W niedzielę na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o zderzeniu dwóch samochodów na trasie S8:

Zderzenie dwóch aut na S8
Zderzenie dwóch aut na S8Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości