Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzyli się na środku skrzyżowania na Nowodworach. Bus jazdę skończył na boku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Zderzenie na Nowodworach

Zderzenie auta osobowego i busa na Nowodworach. Jeden z kierowców został przebadany na miejscu przez pogotowie, jednak nie wymagał hospitalizacji. Informację o kolizji otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Światowida i Stefanika. - Tuż przed godziną 9 auto osobowe zderzyło się z busem, który wylądował na boku. Samochodami podróżowali tylko kierowcy, jeden z nich znajduje się pod opieką pogotowia ratunkowego. Kierowcy sami wyszli z pojazdów przed przybyciem służb na miejsce - informuje Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

W akcji brało udział pięć zastępów straży pożarnej. Wszystkie wróciły już do jednostek. Jak wynika z Google Maps, na miejscu wciąż występują utrudnienia w ruchu. - Mazda zderzyła się z renault. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Policja kończy działania na miejscu - podsumowuje Gabriela Putyra z KSP.

Informowaliśmy też o zderzeniu na Starzyńskiego:

Zderzenie dwóch aut na Starzyńskiego
Zderzenie dwóch aut na Starzyńskiego Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Smox, Kontakt 24

Pozostałe wiadomości