Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie dwóch rowerzystów na Ursynowie. Jedna osoba w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzyło się dwóch rowerzystów

Na skrzyżowaniu Poleczki i Osmańskiej zderzyło się dwóch rowerzystów. Jak przekazała policja, jechali drogą dla rowerów. Poszkodowana została jedna osoba.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8.44. Na drodze rowerowej zderzyło się dwóch rowerzystów. Jedna osoba trafiła do szpitala - przekazała nam Irmina Sulich z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Doprecyzowała, że poszkodowana została kobieta. Drugim jednośladem jechał mężczyzna. - Obie osoby były trzeźwe - dodała policjantka.

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl przekazał, że mężczyzna został na miejscu. - Kobieta odjechała w karetce do szpitala z urazem głowy - dowiedział się nasz reporter.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl