Wypadek na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej. Samochód na barierach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plUtrudnienia po wypadku na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w czwartek rano na estakadzie Trasy Siekierkowskiej w Czerniakowską. Utworzył się korek w kierunku Wilanowa.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński przekazał, że kierująca hyundaiem jechała w kierunku Wilanowa. - Hyundai uderzył w bariery estakady. Samochód obrócił się bokiem do kierunku jazdy. Na miejscu są straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Skrajnie prawy pas jest zamknięty, przez co tworzą się utrudnienia - przekazał nasz reporter.

- W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. W akcji bierze udział nasz jeden zastęp - poinformował Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej.

Po godzinie 8 Zieliński przekazał, że załoga pogotowia przebadała poszkodowaną. - Kobieta pozostała na miejscu. Estakada wciąż ma wyłączony jeden pas ruchu. Tworzy się dość potężny korek na Trasie Siekierkowskiej. Tak że ostrzegam kierowców udających się w kierunku Mokotowa i Wilanowa z Pragi i Wawra, aby uzbroili się w cierpliwość lub wybrali alternatywną drogę - powiedział na antenie TVN24 Zieliński.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl