Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Wypadek na S2. Kierowca zatrzymał się na pasie awaryjnym, w tył jego auta uderzyła ciężarówka

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na S2 przy węźle Opacz

Ciężarówka uderzyła w tył auta dostawczego na Południowej Obwodnicy Warszawy. Jedna osoba została ranna. Utrudnienia czekały przede wszystkim kierowców zjeżdżających z trasy S8 na S2 w kierunku węzła Konotopa.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Do zderzenia doszło około godziny 8.50, kilkaset metrów za węzłem Opacz. - Kierowca samochodu dostawczego zatrzymał się na pasie awaryjnym. Wtedy w tył jego pojazdu uderzyła ciężarówka. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi – poinformowała Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, na miejsce wypadku wezwane zostały policja, pogotowie i straż pożarna. - Oprócz tego, że tir uderzył w tył auta dostawczego, dodatkowo wepchnął je w bariery energochłonne – opisywał.

Z utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy, którzy włączali się do ruchu na trasę S2 w kierunku węzła Konotopa. - Największy zator tworzy się na zjeździe z trasy S8 – ostrzegał nasz reporter. Ruch na jezdni tranzytowej odbywał się bez przeszkód.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl