Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Wjechał na chodnik i potrącił dwie osoby

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKierowca bmw wypadł z jezdni i wjechał na chodnik

Kierowca bmw wypadł z ulicy Lazurowej i wjechał na chodnik. - Auto potrąciło dwie osoby: kobietę poruszającą się chodnikiem i mężczyznę, który znajdował się w pobliżu przystanku – informuje policja.

Do zdarzenia doszło na wysokości Lazurowej 185, przy przystanku Fort Blizne 02. - Samochód osobowy marki BMW jechał od trasy S8 w kierunku Radiowej. W pewnym momencie zjechał na chodnik i potrącił dwie osoby. Auto po zderzeniu zawisło na skarpie. Na miejscu pracują trzy załogi policji – opisuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 16.35. - Kierowca bmw wjechał na chodnik i potrącił pieszą, która przemieszczała się tym chodnikiem. Następnie auto uderzyło w mężczyznę, który znajdował w pobliżu przystanku autobusowego. Kobieta została zabrana do szpitala, była ranna, ale przytomna – informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że mężczyźnie z przystanku nic się nie stało.

- Kierowca bmw był trzeźwy, jechał z pasażerem – precyzuje policjantka.

Nie ma utrudnień w ruchu, ponieważ samochód znajduje się poza jezdnią.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl