Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Dwie stłuczki na moście Grota-Roweckiego. Stoi tranzyt i jezdnia lokalna

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dwie stłuczki na moście Grota-Roweckiego
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plDwie stłuczki na moście Grota-Roweckiego

Kierowców jadących trasą S8 w kierunku Białegostoku czekały o poranku spore utrudnienia. Na moście Grota-Roweckiego doszło rano do dwóch stłuczek. Problemy były zarówno na jezdni lokalnej, jak i tranzytowej.

Do obu zderzeń doszło rano na moście Grota-Roweckiego, tuż za węzłem z Wisłostradą. - Na jezdni tranzytowej stoi toyota z rozbitym przodem. Obok jest też dostawczy mercedes - relacjonował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. Auta znajdowały się na prawym pasie jezdni.

Doszło też do stłuczki na jezdni lokalnej. - Ciężarówka zderzyła się z osobowym renault - mówił Szmelter. Rozbite pojazdy również zajmowały prawy pas.

Na miejscu pracowali policja i służba drogowa. W Komendzie Stołecznej Policji dowiedzieliśmy się, że policjanci otrzymali o 5.43 zgłoszenie dotyczące zderzenia ciężarówki i renault. Jak przekazała Monika Nawrat z Wydziału Komunikacji Społecznej, zderzenie zakwalifikowano jako kolizję. Nikt nie ucierpiał.

Kierowcy utknęli w korku, który ciągał się na kilka kilometrów. Zwolnić trzeba było już na wysokości Koła. Zakorkowana była też jezdnia w stronę Poznania. Zator również tworzył się na moście, choć w tym kierunku nie doszło do żadnej kolizji.

Informowaliśmy też o potrąceniu pieszego przez tramwaj na Marszałkowskiej:

Tramwaj potrącił pieszego
Tramwaj potrącił pieszego Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości