Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Samochód przebił barierki na Powsińskiej, kierowca zmarł w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plSamochód przebił bariery na Powsińskiej

Do zdarzenia doszło po godzinie 9 na Powsińskiej, na wysokości centrum handlowego. Kierowca samochodu osobowego przebił barierki oddzielające jezdnie i zjechał na pas zieleni. Jak podaje policja, kierujący po przewiezieniu do szpitala zmarł.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Kierowca nissana jechał Powsińską w kierunku centrum. Nagle zjechał na bok i uderzył w barierki oddzielające jezdnie, przebijając je. Następnie przejechał przez jezdnię w kierunku Powsina i zatrzymał się na pasie zieleni - poinformował Zieliński.

Na miejscu jest policja oraz pogotowie ratunkowe. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 9.34. Kierowca nissana jechał od Wilanowa w kierunku centrum. Z nieznanych przyczyn uderzył w bariery oddzielające jezdnie. Trwa reanimacja kierowcy - poinformowała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Po godzinie 10 Zieliński poinformował, że ratownikom udało się przywrócić funkcję życiowe kierowcy. - Mężczyzna został zabrany do szpitala - przekazał.

Po godzinie 12 Marta Gierlicka z KSP poinformowała, że mężczyzna zmarł w szpitalu.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl