Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Potrącenie dwójki dzieci i dorosłej na Czerniakowie. Wszyscy trafili do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Start śmigłowca LPR na GołkowskiejArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plStart śmigłowca LPR na Gołkowskiej

Wypadek na Czerniakowie. Doszło do potrącenia dwójki dzieci i osoby dorosłej. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, ale ostatecznie trójka poszkodowanych została zabrana do szpitala przez karetki.

- Na Bernardyńskiej, w pobliżu skrzyżowania z Gołkowską doszło do potrącenia dwójki dzieci i osoby dorosłej - dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Śmigłowiec LPR lądował na Gołkowskiej, w okolicy mostku. Na miejscu są też dwie karetki, policja, trzy zastępy straży pożarnej oraz bus używany przez strażaków do transportowania rannych do śmigłowca - relacjonował.

Policja: śmigłowiec odleciał bez pacjenta

Policja potwierdziła, że otrzymała zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 15.24. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd marki Toyota potrącił kobietę i dwójkę dzieci. Na miejscu są karetki pogotowia, w tej chwili te osoby są badane - poinformował Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Dodał, że śmigłowiec LPR odleciał z miejsca potrącenia bez pacjentów na pokładzie, a cała trójka została zabrana do szpitala przez naziemne załogi pogotowia. - Kierowca został przebadany pod względem obecności alkoholu w organizmie. Był trzeźwy - zaznaczył Markiewicz. Zaznaczył też, że policjanci wyjaśniają na miejscu okoliczności zdarzenia. Z ustaleń wynika, że osoby nieletnie są w wieku trzech i siedemnastu lat.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości