TVN Warszawa | Ulice

Po zderzeniu wpadł na prywatną posesję. Policja: miał półtora promila alkoholu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na Patriotów
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja na Patriotów

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Wawrze. Jedno z aut wpadło na teren prywatnej posesji, niszcząc przy tym ogrodzenie. Policja podaje, że jego kierowca był pijany.

Do kolizji doszło około 14.20 przy skrzyżowaniu Patriotów z Brodnicką. - To zderzenie dwóch aut osobowych: dacii i opla. W jego wyniku dacia wjechała na teren prywatnej posesji, ścinając przy tym ogrodzenie i jedno z niewielkich drzew - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. 

Jak dodaje, na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i policja. - Funkcjonariusze przebadali kierujących alkomatem. Jeden z nich został zakuty w kajdanki i zabrany do radiowozu - opisuje nasz reporter.

Informację o kolizji potwierdza Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji. Jak wyjaśnia, nietrzeźwy okazał się kierowca dacii. - Miał półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu - przekazuje. Zaznacza też, że nikt nie został poszkodowany.

Działania służb nie powodują utrudnień w ruchu. - Dacia pozostaje poza jezdnią, natomiast opel stoi w zatoce przystankowej - mówi Zieliński.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości