Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Dwa auta zderzyły się w alei Prymasa Tysiąclecia. Jedno wpadło na wygrodzenia

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w alei Prymasa Tysiąclecia
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plKolizja w alei Prymasa Tysiąclecia

W czwartek późnym wieczorem w alei Prymasa Tysiąclecia zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich wjechał na wyłączony z ruchu fragment jezdni. Nikt nie został poszkodowany, choć początkowo ratownicy zajęli się na miejscu dwiema osobami.

Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Po godzinie 23 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu skody i bmw w alei Prymasa Tysiąclecia na odcinku pomiędzy Wolską i Górczewską. Nikt nie został poszkodowany. Kierujący byli trzeźwi - przekazała policjantka.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, fragment jezdni był wyłączony z ruchu i wygrodzony, najprawdopodobniej ze względu na naprawę studzienki. - Kierujący skodą wjechał w wygrodzenia znajdujące się na jezdni. Jak udało mi się ustalić, dwóm osobom była udzielana pomoc przez ratowników medycznych - poinformował nasz reporter.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości