Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Ulice

Nocny wypadek pod Garwolinem. Pieszy zginął na drodze ekspresowej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
OSP KSRG TrojanówŚmiertelny wypadek na S17

W nocy z niedzieli na poniedziałek na trasie S17 w miejscowości Trojanów (Mazowsze) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca potrącił pieszego, który pojawił się na drodze ekspresowej. Mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejsce pierwsi dotarli strażacy z OSP Trojanów. Zadysponowano także straż z Garwolina.

- Do zdarzenia doszło po godzinie 2. Na pasie w kierunku Warszawy doszło to potrącenia mężczyzny przez samochód osobowy. Strażacy po stwierdzeniu braku funkcji życiowych, podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową, którą prowadzili do przybycia zespołu ratownictwa medycznego - przekazał nam w poniedziałek rano młodszy brygadier Tomasz Biernacki ze straży pożarnej w Garwolinie. Niestety reanimacja nie przyniosła oczekiwanego skutku. - Ratownik medyczny stwierdził zgon - dodał strażak.

Śmiertelny wypadek na S17OSP KSRG Trojanów

Nie wiadomo, dlaczego pieszy znalazł się na drodze ekspresowej. - To będzie wyjaśniać policja - stwierdził.

Oprócz strażaków i policjantów, na miejscu pracował także prokurator.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że chodziło o odcinek trasy S17 pomiędzy miastami Ryki i Garwolin. "Pojazd osobowy potrącił pieszego, 1 osoba zmarła, zablokowana jezdnia w kierunku Warszawy" - poinformowano około godziny 3.

Informowaliśmy też o utrudnieniach po wypadku na trasie S8:

Poranny karambol na trasie S8
Poranny karambol na trasie S8Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP KSRG Trojanów

Pozostałe wiadomości