TVN Warszawa | Ulice

Dwa zderzenia z udziałem tirów na obwodnicy Janek. Karetka zabrała do szpitala ciężarną

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na obwodnicy Janek
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na obwodnicy Janek

Utrudnienia na obwodnicy Janek. Na jezdni w kierunku Warszawy doszło do dwóch zderzeń z udziałem samochodów ciężarowych. Z ustaleń służb wynikało, że do szpitala zabrana została kobieta w ciąży.

Do pierwszego zderzenia doszło około godziny 13.40 na wysokości ulicy Centralnej w miejscowości Puchały. - Ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w tył osobowej toyoty, w której podróżowała kobieta w ciąży - dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Ustalenia naszego reportera potwierdziła policja. - Do zderzenia doszło na 84. kilometrze trasy S8, na jezdni w kierunku Warszawy. Samochód ciężarowy nie wyhamował i wjechał w tył toyoty. Pasażerka została przebadana na miejscu i kontrolnie zabrana do szpitala. Kierujący są trzeźwi - poinformowała Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Trzy ciężarówki zderzyły się na środkowym pasie

Około 200 metrów wcześniej zderzyły się trzy ciężarówki. - Na środkowym pasie jezdni doszło do najechania. Kierowcy są trzeźwi. Zdarzenie zostało rozliczone mandatowo - zaznaczyła Kańka.

Kierowców czekały duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracowały policja, straż pożarna i służba drogowa. - Dwa z trzech pasów są zablokowane do czasu usunięcia pojazdów - ostrzegała Kańka. Nasz reporter ustalił, że jedna z ciężarówek była zbyt mocno uszkodzona, by jej kierowca mógł nią odjechać z miejsca kolizji.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości