Korek po zderzeniu na Trasie Siekierkowskiej. Nie działała sygnalizacja przy Idzikowskiego

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w alei WitosaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3
Zderzenie w alei Witosa

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Idzikowskiego i alei Witosa. Jak ostrzegał nasz reporter, nie działała tam sygnalizacja świetlna. Tworzyły się duże korki.

Do zderzenia doszło przed godziną 3. - Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta: skoda i toyota. Oba są mocno rozbite. Skoda ma rozbity bok, toyota przód - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Zaznacza też, że w wyniku zderzenia wyrwany został słup sygnalizacji. - Światła na całym skrzyżowaniu nie działają - ostrzegał.

Na miejscu pracowali policjanci i służba drogowa. - Jedna osoba została poszkodowana - poinformowała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

Awaria sygnalizacji

W korku utknęli kierowcy jadący Trasą Siekierkowską. Zator tworzył się w obu kierunkach, jednak największych utrudnień muszą spodziewać się osoby jadące w stronę Pragi Południe i Wawra. - Tylko jeden pas jest przejezdny - zaznaczył nasz reporter. W związku z niedziałającą sygnalizacją i działaniami służb, problem z przejazdem mieli kierowcy jadący Idzikowskiego.

- Na miejscu jest już pogotowie sygnalizacji świetlnej. Rozpoczął się demontaż zniszczonego sygnalizatora dla pieszych. W jego miejscu zostanie zamontowany nowy. To zapewne jeszcze potrwa - mówił Węgrzynowicz. O 7.30 na miejscu wciąż była załoga policji. - Jeden z policjantów dokonuje jeszcze pomiarów, drugi kieruje ruchem - dodaje.

Po godzinie 8 nasz reporter przekazał informację o zakończeniu naprawy. - Światła już działają. Również rozbite auta zostały uprzątnięte ze skrzyżowania - dodał.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/r