Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na A2 z udziałem karetki do przewozu krwi. "Trzy osoby poszkodowane"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek z udziałem karetki na A2

Na autostradzie A2 przed węzłem Wiskitki doszło do zderzenia dwóch samochodów, w tym karetki do przewozu krwi. Jak informowała straż pożarna, trzy osoby zostały poszkodowane. Droga w kierunku Poznania została zablokowana, utrudnienia występowały również na jezdni w stronę Warszawy.

Informację o utrudnieniach 421. kilometrze drogi A2 między węzłem Grodzisk Mazowiecki a węzłem Wiskitki podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Doszło do zderzenia samochodu typu 'bus' z karetką pogotowia ratunkowego. 2 osoby zostały ranne" - czytaliśmy w komunikacie drogowców.

Oficer prasowy żyrardowskiej straży pożarnej Jarosław Belina potwierdzał, że około godziny 11 strażacy otrzymali informacje o zderzeniu na autostradzie A2. - Brały w nim udział dwa samochody, w tym karetka do przewozu krwi, to nie była karetka przewożąca kogoś. W tył karetki uderzył inny samochód. Trzy osoby zostały poszkodowane, udzielana jest im pomoc przez zespół ratownictwa medycznego - mówił Belina.

Wypadek na A2 w kierunku PoznaniaGoogle Maps

Utrudnienia

Strażak ostrzegał przed bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu: - Jezdnia od Warszawy w kierunku Poznania została zablokowana, ale na jezdni w kierunku Warszawy też występują utrudnienia, bo stoją tam pojazdy służb ratunkowych.

GDDKiA przewidywała, że utrudnienia potrwają około dwóch godzin, czyli do godziny 13.30.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o wypadku na krajowej "siódemce" z udziałem autokaru i trzech samochodów osobowych:

Wypadek z udziałem autokaru i trzech aut
Wypadek z udziałem autokaru i trzech autTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Oliwier / Kontakt24

Pozostałe wiadomości