Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie autokaru z trzema samochodami. Ranny jeden z kierowców

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek z udziałem autokaru i trzech autTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek z udziałem autokaru i trzech aut

Na krajowej "siódemce", na wysokości Łomianek, doszło do zderzenia autokaru i trzech samochodów osobowych. Ranna została jedna osoba. Trasa była zablokowana.

- Ranny jest kierowca jednego z samochodów osobowych. Został już przekazany pod opiekę ratownictwa medycznego. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, był przytomny - mówił po godzinie 14 Kazimierz Jaworski z komendy straży pożarnej Warszawa Zachód. Dodawał, że w miejscu wypadku są utrudnienia. - Trasa zablokowana jest w kierunku Gdańska. Na miejscu są policja, pogotowie i dwa zastępy strażaków - mówił Jaworski.

Z kolei reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński opisywał, że w wyniku zderzenia na jeden z samochodów spadł sygnalizator.

Były utrudnienia na odcinku Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki w miejscowości Dziekanów Leśny. "Zablokowana została jezdnia w kierunku Warszawy. Wyznaczono objazd drogą serwisową" - informowała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i po godzinie 15.

Utrudnienia na krajowej "siódemce" już się zakończyły.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl