Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Śmiertelne pobicie pod Piasecznem. Policja zatrzymała znajomego zmarłej

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Komenda Powiatowa Policji w PiaseczniePolicjanci zatrzymali 29-latka podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała

Piaseczyńscy policjanci zatrzymali 29-latka podejrzewanego o pobicie 46-letniej kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Jak podał rzecznik komendy, mężczyzna był znajomym zmarłej. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Jak poinformował rzecznik piaseczyńskiej komendy Jarosław Sawicki, w ubiegłą sobotę w godzinach wieczornych na terenie małej miejscowości w gminie Prażmów doszło do "ciężkiego uszkodzenia ciała, którego skutkiem była śmierć". - Ofiara to 46-letnia kobieta. W tej sprawie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zatrzymali 29-letniego mężczyznę, znajomego zmarłej - doprecyzował policjant.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Tymczasowo aresztowany

Szczegóły przestępstwa ustalają policyjni dochodzeniowcy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. - Wobec zatrzymanego został złożony wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. We wtorek po południu sąd w Piasecznie przychylił się do tego wniosku. Mężczyzna został osadzony w jednym z aresztów śledczych. Spędzi tam najbliższe trzy miesiące - przekazał rzecznik komendy.

Przypomniał również, że przestępstwo ciężkiego uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym, zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Informowaliśmy też o 19-latku, który dźgnął nożem taksówkarza:

Taksówkarz pchnięty nożemTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie