Zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk. Zasługują na to!

Warszawa

Zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk

13 czerwca po raz 18. odbędzie się AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Jest to inicjatywa powstała dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki AVON oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi. Celem działań jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi i uświadomienie, że wcześnie wykryty nowotwór to nie wyrok.

Działania w ramach kampanii podejmowane są przez cały rok, a AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki jest ich ukoronowaniem. Wydarzenie to jest czymś więcej niż tylko wyrazem solidarności w walce z groźną chorobą, to także realna pomoc. Każde dwie osoby, które zdecydują się wziąć udział w AVON Walk, przyczynią się dofinansowania jednego badania USG piersi.

Piersi towarzyszą kobietom na co dzień - gdy piją poranną kawę, oglądają film w telewizji czy wychodzą pobiegać. Są więc jak najlepsze przyjaciółki, o które trzeba się troszczyć. Dlatego w tym roku AVON Walk wyruszy pod hasłem „Zabierz swoje przyjaciółki na Marsz”.

Marsz Różowej Wstążki jest czymś więcej niż tylko wyrazem solidarności w walce z groźną chorobą

Jak przyłączyć się do tej ważnej inicjatywy? Nic prostszego! Wystarczy 13 czerwca przyjść na Plac Teatralny, skąd o godzinie 12.00, w stronę Pola Mokotowskiego, ruszy AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Na Polu Mokotowskim, poza najważniejszym punktem programu, którym są bez wątpienia konsultacje medyczne również z zakresu genetyki. Uczestniczki wydarzenia będą mogły wykonać również bezpłatne bdania USG piersi. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in.:

Nie zabraknie Ambasadorów marki AVON: Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej, Anity Sokołowskiej, Joanny Koroniewskiej oraz najbardziej znanego polskiego rajdowca, Krzysztofa Hołowczyca. Imprezę poprowadzą niezwykle charyzmatyczni dziennikarze: Dorota Wellman oraz Marcin Prokop.

To od liczby uczestników AVON Walk zależy, ile badań USG piersi zostanie dofinansowanych. Sprawmy więc, by było nas jak najwięcej! Spotkajmy się 13 czerwca i… zadbajmy o nasze przyjaciółki!

Więcej informacji o AVON Walk - Marszu Różowej Wstążki na stronie dedykowanej wydarzeniu www.avonwalk.pl

Przyjdź 13 czerwca na Plac Teatralny