Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Auto uderzyło w tył autobusu miejskiego

Najnowsze

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Audi uderzyło w tył autobusuTVN24
wideo 2/5
Zderzenie na Trakcie Brzeskim

Wypadek na Trakcie Brzeskim. Samochód osobowy zderzył się z autobusem miejskim. Kierowca auta został zakleszczony wewnątrz pojazdu.

Do zderzenia doszło około godziny 6, na odcinku Traktu Brzeskiego przechodzącym przez Mazowiecki Park Krajobrazowy i Park Barciucha. Na wysokości miejsca zderzenia znajduje się przystanek autobusowy. - Doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi oraz autobusu miejskiego linii 704. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - informuje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że mężczyzna kierujący audi został przewieziony do szpitala.

Jak wcześniej przekazał nam Bartosz Maciąg z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, kierowca auta osobowego został uwięziony wewnątrz pojazdu. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego, by go wydostać. - Autobusem miejskim nie podróżowali pasażerowie - zastrzegł Maciąg.

Kierowców jadących w kierunku Pragi czekają utrudnienia. - Jeden pas jezdni jest zablokowany - ostrzega Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl