Najnowsze

Śmierć studentki z Portugalii. Są wyniki sekcji zwłok

Najnowsze

Autor:
kz/r
Źródło:
PAP
Zwłoki kobiety zostały znalezione w jednym z budynków AWF
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZwłoki kobiety zostały znalezione w jednym z budynków AWF

Prokuratura dysponuje już wstępnymi wynikami sekcji zwłok Portugalki zmarłej na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jak przekazują śledczy, do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 

20-letnia Portugalka została znaleziona na balkonie jednego z budynków AWF w ubiegły czwartek. Uniwersytet Beira Interior przekazał, że 20-latka była studentką ekonomii. W Polsce uczyła się na Politechnice Warszawskiej w ramach programu Erasmus. Policję zawiadomił pracownik uczelni tuż przed godz. 8 rano. Na miejsce pojechali policjanci i ratownicy medyczni, którzy potwierdzili zgon 20-latki.

Co wykazała sekcja zwłok?

- Dysponujemy wstępnymi wynikami. Do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Prokuratura wykluczyła wstępnie udział osób trzecich - przekazała w czwartek prokurator Aleksandra Skrzyniarz. Dopytywana, czy znana jest przyczyna śmierci, odparła, że prokuratura oczekuje ostatecznych wyników sekcji. - Nadto, z uwagi na dobro rodziny pokrzywdzonej, nie przekazujemy szczegółowych informacji - podkreśliła. 

Informację, że prokuratura ma już wstępne wyniki sekcji zwłok, podała jako pierwsza "Gazeta Wyborcza".

Autor:kz/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości