Przygotuj się na:

STULECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Pościg po interwencji w komisie. Kierowca potrącił policjantów

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plAkcja policji w komisie na Targówku

Policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę lexusa. Jak relacjonują, mężczyzna potrącił funkcjonariuszy na terenie jednego z komisów samochodowych.

Do pościgu doszło w środę w południe. Jak przekazała nam Anna Wójcik z Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze prowadzili działania na terenie jednego z warszawskich komisów. - W ich trakcie mężczyzna poruszający się lexusem chciał uniknąć kontroli. Gwałtownie ruszył, potrącając policjantów, uszkodził bramę wjazdową i wyjechał na drogę, kontynuując ucieczkę - relacjonowała.

Poinformowała też, że policjanci ruszyli w pościg za kierowcą, który został zatrzymany w okolicach Wyszkowa. - Z informacji, które otrzymałam, wynika, że potrąceni policjanci nie doznali poważnych obrażeń - zaznaczyła. - Na miejscu nadal trwają czynności policji - dodała.

Policja zabezpiecza ślady, na ziemi leżą łuski po nabojach

Jak ustalił nasz reporter Artur Węgrzynowicz, do potrącenia doszło na terenie komisu przy ulicy Radzymińskiej. - Na terenie posesji widać ślady szybkiej i gwałtownej jazdy. Na miejscu pracuje wielu policjantów. W trakcie interwencji oddane zostały strzały ostrzegawcze. Na ziemi leżą zabezpieczone łuski po nabojach - opisuje.

Policja, pytana o użycie broni w czasie akcji, odmawia komentarza. Jak zastrzegła Wójcik, okoliczności tego zdarzenia są ustalane i na razie KSP nie będzie udzielała więcej informacji. Nie wiadomo też, dlaczego mężczyzna uciekał przed policją.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl