Śmiertelne potrącenie dwóch osób. Policja szuka tego mężczyzny

Najnowsze

Komenda w OtwockuPoszukiwany mężczyzna

Policjanci z Otwocka i Karczewa poszukują 29-letniego Tomasza Ch. Podejrzewają, że mógł śmiertelnie potrącić dwójkę obywateli Ukrainy.

Policjanci z Otwocka i Karczewa poszukują 29-letniego Tomasza Ch. Podejrzewają, że mógł śmiertelnie potrącić dwójkę obywateli Ukrainy. W ostatni piątek ok. godz. 23.00 na ulicy Żaboklickiego w Karczewie doszło do tragicznego w skutkach wypadku – informuje policja.

Samochód dachował

Jadący w kierunku miejscowości Janów kierowca granatowego volkswagena golfa w wersji cabrio, potrącił dwie osoby idące lewą stroną jezdni. W efekcie 29-letnia kobieta zmarła na miejscu, a mężczyzna, również 29-latek, zmarł w drodze do szpitala. Ofiary to obywatele Ukrainy. Jak informują funkcjonariusze, po wypadku samochód dachował, a kierowca zbiegł. "Policjanci prowadzący tę sprawę pod nadzorem otwockiej prokuratury ustalili, że w chwili wypadku za kierownicą mógł znajdować się 29-letni mieszkaniec gminy Karczew, Tomasz Ch." – informuje Komenda Stołeczna Policji. Na razie nie udało się go odnaleźć.

Jak dowiedziała się nieoficjalnie reporterka TVN24, mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2017 roku. Funkcjonariusze zwracają się o pomoc do osób, które mogą znać miejsce pobytu mężczyzny. Proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod numerem telefonu 22 60 41 213.

ran

Śmiertelne potrącenie w KarczewieTVN24

Źródło zdjęcia głównego: Komenda w Otwocku