Samochód jechał pod prąd na trasie szybkiego ruchu. Jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Czołowe zderzenie na trasie S8

W nocy na trasie S8 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Jedna z nich zmarła. Policja pod nadzorem prokuratury ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na trasie S8 w okolicach Radzymina - Zgłoszenie o wypadku na trasie S8 otrzymaliśmy około godziny 2.45. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych marki Kia i Volkswagen. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Kierującego kią do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiły również dwie osoby z volkswagena - poinformował Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Niestety był to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. - W szpitalu zmarł kierujący kią 88-letni mężczyzna. Wszelkie okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratury - dodał Śniadała.

Jak informowała w nocy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jezdnia w kierunku Białegostoku była zablokowana przez kilka godzin.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia udostępniamy dzięki uprzejmości portalu WWL112.PL.

Czytaj też: Jechali w sześć osób, wypadli z drogi. Jeden z nastolatków zginął, czterech rannych. Jest śledztwo

Jedna osoba zginęła w wypadku niedaleko Pruszkowa
Jedna osoba zginęła w wypadku niedaleko Pruszkowa Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Pietrzak, WWL112.PL

Pozostałe wiadomości