Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Śmiertelne potrącenie na krajowej "50". Policja: piesza przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym

Najnowsze

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelne potrącenie na DK50 koło Żyrardowa
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Śmiertelne potrącenie na DK50 koło Żyrardowa

Kierowca auta osobowego potrącił pieszą na krajowej "50" w okolicy Żyrardowa. Policja podaje, że mimo reanimacji kobiety nie udało się uratować. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Do wypadku doszło po godzinie 16 na drodze krajowej numer 50, w miejscowości Guzów, na odcinku pomiędzy Sochaczewem a Wiskitkami. "Mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot, jadąc w kierunku Sochaczewa, potracił 78-letnią pieszą, przechodzącą przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie na Facebooku. Jak dodano, ratownicy medyczni podjęli na miejscu reanimację pieszej, ale nie udało się jej uratować.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Na miejscu zdarzenia trwały czynności służb, w związku z czym droga została zablokowana.

Początkowo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że kierowcy mogą ominąć miejsce wypadku drogami lokalnymi. Służbom udało się jednak udrożnić na tyle jezdnię, by przez pewien czas ruch odbywał się wahadłowo. Jak relacjonował nasz reporter Mateusz Szmelter, przed godziną 18 jezdnia została odblokowana.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku na DK50 w miejscowości Kąty Borucza pod Mińskem Mazowieckim:

Czołowe zderzenie w okolicy Mińska
Czołowe zderzenie w okolicy Mińska Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości