Drobna kraksa, ogromne utrudnienia. Trasa Siekierkowska stanęła

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Trasie Siekierkowskiej

Dwa samochody zderzyły się na Trasie Siekierkowskiej na jezdni w kierunku Wawra. Nikomu nic się nie stało, ale pojazdy blokowały dwa pasy. Kierowcy stanęli w ogromnym korku.

Do zderzenia doszło na wysokości sanktuarium około 200 metrów przed mostem.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - W zderzeniu brały udział ford i opel. Nic poważnego się nie stało, samochody są delikatnie uszkodzone, ale po zderzeniu zablokowały dwa pasy, co powoduje duże utrudnienia na trasie - relacjonował. Przejezdny był jedynie skrajnie prawy pas.

Na miejscu pracowała policja i dwa zastępy straży pożarnej.

Trudne warunki na drogach

Nasz reporter ostrzegał też przed trudnymi warunkami pogodowymi, które przełożyły się na dużą liczbę kolizji na drogach. - Pada deszcz, a co za tym idzie droga hamowania samochodu się znacznie wydłuża. To może być jeden z powodów dzisiejszych utrudnień na stołecznych drogach. Doszło do wielu kolizji w różnych miejscach - opowiadał Marcinczak.

I wymienił najbardziej zakorkowane miejsca: - Na moście Poniatowskiego zderzyły się cztery samochody, do stłuczki doszło też na moście Łazienkowskim. Na trasie S8 były trzy różne kolizje, korki są też w alei Prymasa Tysiąclecia.

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/b