TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro. Nawet 36 stopni na termometrach. W części kraju burzowo

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli piątek, 1.07 przyniesie upał w całym kraju. Miejscami temperatura sięgnie nawet 36 stopni Celsjusza. W części Polski pojawią się burze z ulewnym deszczem i porywistym wiatrem, ale będą też miejsca, gdzie zaświeci słońce.

Prognoza na noc 30.06/1.07

W nocy na Pomorzu Gdańskim, Warmii i Kujawach będzie pochmurno z deszczem, pojawią się też wieczorne, zanikające burze. Będą im towarzyszyć opady rzędu 10-40 litrów wody na metr kwadratowy i burzowe porywy wiatru do 60-90 kilometrów na godzinę. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 15 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 22 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie na ogół słaby, zmienny, z przewagą południowo-wschodniego i wschodniego.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na piątek, 1.07

Piątek, 1.07 przyniesie w zachodniej części kraju deszcz i burze (z 10-20 l/mkw. deszczu i porywami wiatru 60-80 km/h). Wschodnia część kraju pozostanie słoneczna, ale i tu możliwe są lokalne izolowane burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 30 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 36 st. C w Małopolsce. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni skręcający na północno-zachodni wiatr.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek, 1.07

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 70 do 90 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu na noc prognozowany jest przelotny deszcz i burze (z 10-30 l/mkw. i porywami wiatru 60-90 km/h). Temperatura minimalna wyniesie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Osoby przebywające w piątek na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu muszą przygotować się na przelotny deszcz i burze (z 10-20 l/mkw. i porywami wiatru 60-80 km/h). Temperatura maksymalna wyniesie 31 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego wschodu i wschodu. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1012 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pogodna. Temperatura minimalna spadnie do 22 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 982 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Dla Krakowa prognozowane są przelotne opady deszczu i burze (z 10-20 l/mkw. i porywami wiatru 60-80 km/h). Temperatura osiągnie maksymalnie 36 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 981 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Zapowiada się pogodna noc w Poznaniu. Temperatura minimalna wyniesie 18 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Dla Poznania na piątek prognozowany jest przelotny deszcz i burze (z 10-20 l/mkw. i porywami wiatru 60-80 km/h). Temperatura maksymalna wyniesie 33 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 20 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na piątek dla Warszawy prognozowana jest słoneczna i upalna aura. Temperatura maksymalna sięgnie 34 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura minimalna osiągnie 20 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy sięgnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Wrocław w piątek może spodziewać się przelotnego deszczu i burz (z 10-20 l/mkw. i porywami wiatru rzędu 60-80 km/h). Temperatura wzrośnie maksymalnie do 32 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 996 hPa, waha się.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości