Pogoda na jutro - niedziela 01.05. Słonecznie w wielu regionach, maksymalnie 20 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

W niedzielę, pierwszego dnia maja, w większości kraju na niebie będzie królować słońce. Jeżeli pojawią się opady deszczu, to głównie na północy kraju i będą o słabym, przelotnym charakterze. Termometry wskażą maksymalnie do 20 stopni Celsjusza.

W nocy zachmurzenie będzie zmienne. Słabe przelotne opady deszczu możliwe są na Pomorzu, Warmii i Mazurach. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej . Wiatr będzie słaby, w strefie brzegowej okresami umiarkowany, powieje ze zmiennych kierunków.

Pogoda na niedzielę

W ciągu dnia deszcz przelotnie popada w północnych regionach oraz kotlinach sudeckich. W pozostałych miejscach będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 st. C na Pomorzu do 20 st. C na Podkarpaciu. Zmienny wiatr będzie słaby, jedynie nad morzem umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w dzień będzie wysoka, osiągając na przeważającym obszarze Polski około 90 procent. Mieszkańcy północno-wschodniej części kraju oraz Pomorza odczują chłód, a w pozostałych regionach odczuwalny będzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1021 hektopskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 3 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni i północno-wschodni. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

zZachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Na ogół pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie zmienne, wieczorem możliwe przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby, połudnowy i południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

Pooda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni i południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1004 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości