Pogoda na jutro - czwartek 03.02. Nocą -8 stopni, za dnia lokalne opady śniegu

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 28/29.01
Pogoda na noc 28/29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 03.02

Czwartek przyniesie opady w całej Polsce. Pojawi się deszcz, deszcz ze śniegiem, a miejscami może spaść sam śnieg. Na drogach będzie ślisko. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie maksymalnie do 6 stopni Celsjusza.

W nocy zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Pojawią się przelotne opady śniegu rzędu 1-2 centymetrów, na zachodzie początkowo śniegu deszczem. W górach może spaść do 5 cm śniegu. Drogi będą śliskie. Temperatura minimalna wyniesie od -8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -4 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie zachodni i północno-zachodni, umiarkowany, tylko na wschodzie okresami dość silny, w porywach osiągając prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na czwartek

W ciągu dnia czeka nas duże zachmurzenie. Na przejaśnienia można liczyć tylko we wschodnich regionach. Na zachodzie okresami będą występować opady deszczu i deszczu ze śniegiem do 5 litrów wody na metr kwadratowy, poza tym w niektórych miejscach może spaść do 2 cm śniegu. Drogi pozostaną śliskie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Ziemi Lubuskiej. Z kierunków zachodnich będzie wiać słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w czwartek sięgnie około 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne w zachodniej połowie kraju okażą się niekorzystne, a na wschodzie aura nie będzie miała wpływu na samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1000 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -4 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, okresami opady śniegu i śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu z deszczem. Temperatura spadnie minimalnie do -1 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości