TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - wtorek 3.05. Deszczowo w części kraju. Mogą pojawić się burze

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 27.06
Pogoda na poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek w niektórych regionach kraju przyniesie niewielkie opady deszczu. W Karpatach niewykluczone są burze z intensywniejszymi opadami i silnym wiatrem. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą do 20 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: w województwach północnych i południowych spodziewane są opady deszczu rzędu 5 litrów wody na metr kwadratowy. W Karpatach prognozowane są burze z opadami do 10-30 l/mkw. i porywami wiatru do ponad 80 kilometrów na godzinę. W reszcie kraju dzień będzie pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 3.05

We wtorek wilgotność powietrza osiągnie około 80-90 procent. W północnych regionach Polski będzie chłodno, zaś w południowych spodziewany jest komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeorologiczne na wtorek 3.05tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie zmienne, może przelotnie popadać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Słabo powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie sięgnie 985 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr będzie przeważnie zachodni, a powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C. Wiatr powieje przeważnie z zachodu i będzie słaby oraz umiarkowany. W południe barometry wskażą 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Słaby wiatr powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 1000 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości