Pogoda na jutro - wtorek, 25.10. Nocą lokalnie może zagrzmieć, o poranku pojawią się mgły

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. We wtorek 25.10 wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Poza tym lokalnie mogą pojawić się też burze. Termometry pokażą maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 24/25.10

Przed nami pochmurna noc z przejaśnieniami. Prognozuje się przemieszczające się od południowego zachodu na północny wschód i wschód kraju opady deszczu o sumie 5-15 litrów wody na metr kwadratowy. Początkowo możliwe są burze w pasie od Śląska, przez centrum kraju, po Mazury. Tylko na Ziemi Lubuskiej nie będzie padać. Rano lokalnie zrobi się mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej, przez 11 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na południowym wschodzie. Powieje południowo-zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny wiatr. 

Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek, 25.10

Wtorek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu do 5-15 l/mkw. Na południu, wschodzie i w centrum kraju mogą pojawić się burze. Tylko na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej padać nie powinno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 st. C na Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum kraju, do 19 st. C w Małopolsce. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 25.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 70 do 90 procent. Na południu, w centrum i na wschodzie odczujemy komfort termiczny, w pozostałych regionach chłód. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą niekorzystne, tylko na Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurna noc z opadami deszczu. Temperatura minimalna osiągnie 11 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Wtorek przyniesie w Warszawie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Możliwa jest też burza. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami będzie dość silny. Na barometrach zobaczymy w południe 1002 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurno i wystąpi przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, przelotnie popada też deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Wiatr zachodni, okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Barometry pokażą w południe 1012 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu wystąpi pochmurna aura z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka wtorek z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem, poza tym przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Barometry wskażą w południe 1004 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą 9 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na wtorek we Wrocławiu synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wzrośnie do 17 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. Barometry pokażą w południe 1002 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurna noc z opadami deszczu, nad ranem prognozuje się przejaśnienia. Temperatura minimalna osiągnie 12 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Wtorek w Krakowie upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia, poza tym przelotnie popada deszcz, może zagrzmieć. Termometry wskażą maksymalnie 19 st. C. Wiatr zachodni, będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Na barometrach zobaczymy w południe 991 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: kontakt24

Pozostałe wiadomości