Pogoda na jutro - wtorek 13.12. Pomrozi w niemal całym kraju. Miejscami wciąż może sypać śnieg

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Zarówno w nocy, jak i za dnia możemy spodziewać się chmur i opadów śniegu. We wtorek powinniśmy uważać - drogi i chodniki będą śliskie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 stopni Celsjusza.

Najbliższa noc przyniesie nam pochmurną aurę z przejaśnieniami. We wschodnich regionach poprószy śnieg do 1-5 centymetrów. Uwaga - będzie ślisko. Temperatura minimalna sięgnie od -6 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do -2 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z zachodu. Chwilami jego porywy mogą być silniejsze. W województwach północno-wschodnich mogą osiągać do 40-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - wtorek 13.12

Wtorek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Mieszkańcy wschodnich regionów kraju muszą spodziewać się stopniowo zanikających opadów śniegu. Na drogach i chodnikach będzie ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 0 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Pogoda na wtorek 13.12
Pogoda na wtorek 13.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 13.12

Wilgotność powietrza sięgnie około 70-90 procent. W całym kraju będzie zimno. Warunki biometeorologiczne będą na ogół neutralne, tylko na wschodzie niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 13.12
Warunki biometeorologiczne we wtorek 13.12tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna. Pojawią się opady śniegu. Temperatura minimalna sięgnie -4 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Wtorek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno, spodziewane są też zanikające opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Jedynie rano może jeszcze być silniejszy. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie pochmurna, wystąpią też opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry wskażą 982 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny wtorek z przejaśnieniami i zanikające, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 983 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem na ogół pochmurnego nieba. Termometry pokażą minimum -3 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pokryte zachmurzeniem, ale pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie -1 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie pochmurną aurę z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy minimum -3 st. C. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany. Okresami jego porywy mogą osiągać 40-60 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

We wtorek mieszkańcy Warszawy muszą spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pochmurną aurę. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu wtorek upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 999 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości