Pogoda na jutro - środa, 25.01. Mroźna noc w części kraju, w dzień pojawi się słaby śnieg

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W środę 25.01 będzie pochmurno, możliwe są niewielkie przejaśnienia. Miejscami popada słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 4 stopnie Celsjusza. Warunki biometeo przeważnie okażą się niekorzystne.

Pogoda na noc

Przed nami pochmurna noc. Na południu kraju miejscami pojawią się mgły lub mżawka. Widzialność może być ograniczona do 100-300 metrów. Zrobi się też ślisko. Temperatura minimalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Warmii do 2 st. C na Śląsku. Powieje słaby, zmienny wiatr, który jednak w strefie brzegowej będzie umiarkowany.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

Środa zapowiada się pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami w południowo-wschodniej części kraju możliwy jest słaby opad śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby, miejscami także umiarkowany, będzie wiał ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą niekorzystne, tylko na północy okażą się neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wystąpi duże zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1036 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Barometry wskażą w południe 1029 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pochmurna i mglista. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna środa. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2 st. C. Wiatr okaże się słaby, północno-wschodni. Na barometrach zobaczymy w południe 1001 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się na ogół pochmurna. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr słaby, powieje ze wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1026 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania środa z przeważnie pochmurną aurę. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby. Barometry wskażą w południe 1020 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie wystąpi duże zachmurzenie. Termometry pokażą -2 st. C. Wiatr słaby, powieje ze zmiennych kierunków. Ciśnienie o północy osiągnie 1024 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa w Warszawie upłynie przeważnie pod znakiem dużego zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1018 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pochmurno. Temperatura minimalna osiągnie 2 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Środa przyniesie we Wrocławiu pochmurną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr słaby, powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa.  

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: stock.adobe.com

Pozostałe wiadomości