TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - Zaduszki, 2.11. Miejscami może intensywnie padać

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 2.11

Pogoda na dziś, czyli Zaduszki. W sporej części kraju pojawią się opady - miejscami dość intensywne, bo do nawet 20 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

Pogoda na Dzień Zaduszny: na Podlasiu, Mazowszu, Mazurach, Warmii i Lubelszczyźnie prognozowana jest pogodna aura. Na ogół nie powinno padać. W pozostałej części Polski niebo będzie pochmurne, a ponadto w ciągu 12 godzin może spaść do 20 litrów deszczu na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Pomorzu, Śląsku i Podkarpaciu do 13 st. C na Lubelszczyźnie. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, skręcający na północno-zachodni wiatr.

Warunki biometeo w Zaduszki, 2.11

Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze kraju wyniesie ponad 90 procent. Odczujemy zimno lub chłód. Pogoda będzie na ogół niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie. Jedynie na wschodzie biomet okaże się neutralny.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 2.11
Warunki biometeorologiczne we wtorek 2.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże i opady deszczu o sumie do 10-20 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 972 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże. Spodziewane są opady deszczu rzędu 5-10 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu. Ciśnienie w południe sięgnie 990 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Rano słonecznie, potem chmur zrobi się więcej. Wieczorem prognozowane są opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 11 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu do 5-10 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr z północnego zachodu powieje słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości