Pogoda na dziś - wtorek 7.02. W części kraju spadnie śnieg, w innych miejscach pokaże się słońce

Autor:
dd,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek 07.02 na południowym wschodzie kraju przyniesie słabe opady śniegu. Na pozostałym obszarze Polski niebo będzie się przejaśniać i wypogadzać. Termometry wskażą maksymalnie od -5 do 4 stopni Celsjusza.

We wtorek zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, a na zachodzie pojawią się rozpogodzenia. W rejonie Lubelszczyzny, Podkarpacia i Małopolski wystąpią słabe opady śniegu, spadnie do 1-2 centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 do -3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu i w Małopolsce, w środkowych regionach będzie od -1 do 0 st. C. Do 3-4 st. C pokażą termometry na Pomorzu oraz Wybrzeżu. Wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego, słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo we wtorek

Wilgotność powietrza sięgnie 60-80 procent, przy czym najwyższa będzie we wschodnich regionach kraju. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne w większości miejsc okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

We wtorek w Warszawie zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, rano możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1026 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie wtorek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1040 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wtorek w Poznaniu przyniesie zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek we Wrocławiu zapowiada się zachmurzeniem dużym z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1026 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

We wtorek zachmurzenie w Krakowie będzie duże z przejaśnieniami. Możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -3 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1014 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:dd,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości