Pogoda na dziś - sobota 3.12. Zimowe opady w dużej części kraju

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota przyniesie nam chmury, a w sporej części kraju także opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 4 stopnie Celsjusza. Aura będzie niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie.

W sobotę możemy spodziewać się na ogół dużego zachmurzenia. W regionach zachodnich, północnych i centralnych prognozowane są opady deszczu do 1-5 centymetrów, lokalnie śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 0 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne - sobota 3.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 80-90 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 3.12
Warunki biometeorologiczne w sobotę 3.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Sobota w Warszawie zapowiada się bardzo pochmurno, okresami poprószy śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka bardzo pochmurna sobota z okresowymi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pokryte dużym zachmurzeniem. Okresami pojawią się opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu. W południe barometry pokażą 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W sobotę mieszkańcy Wrocławia muszą spodziewać się na ogół pochmurnego nieba oraz okresami opadów śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie sobota upłynie pod znakiem bardzo pochmurnego nieba. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 998 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: kw/tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości