Najnowsze

Przed nami pogodne dni i nawet 9 stopni

Najnowsze

Dorota Gardias o pogodzie w kolejnych dniach
Dorota Gardias o pogodzie w kolejnych dniachtvn24
wideo 2/15

W ciągu najbliższych dni możemy liczyć na pogodną aurę. Jeżeli pojawią się opady, to nie będą miały zimowego charakteru. Temperatura wzrośnie miejscami aż do dziewięciu stopni Celsjusza.

W czwartek o poranku będzie mglisto. W ciągu dnia czeka nas pogodna aura. Temperatura wyniesie od 3 stopni Celsjusza miejscami na wschodzie do 6 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach na północnym wschodzie osiągnie prędkość do 45 kilometrów na godzinę. Powieje z kierunku zachodniego.

Piątek zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

Pogodne dni

Weekend również rozpocznie się pogodną aurą. Temperatura w sobotę wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

Prognoza pogody na piątek i sobotę tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Deszczowo, ale jeszcze cieplej

W niedzielę również będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

Poniedziałek upłynie z pochmurną pogodą. Okresami popada deszcz. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 60 km/h, z zachodu.

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Prognozowane opady deszczu w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowane opady deszczu w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com
Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: ps/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Pozostałe wiadomości