Najnowsze

Pogoda na dziś: środa z deszczem, maksymalnie 22 stopnie

Najnowsze

tvnmeteo.plPogoda w środę 25.08

Pogoda na dziś w części kraju zapowiada się deszczowo. Termometry pokażą maksymalnie 22 stopnie Celsjusza. Miejscami należy spodziewać się silniejszych porywów wiatru.

Pogoda na dziś: zmienne zachmurzenie. Na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu do godzin południowych mogą pojawiać się stopniowo zanikające opady deszczu o sumie do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Po południu na Pomorzu wystąpi front atmosferyczny z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 16 stopni Celsjusza na Podlasiu do 22 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W regionach północnych jego porywy mogą przybierać na sile.

Warunki biometeorologiczne w środę 25.08

Prognozowana wilgotność powietrza wyniesie około 60-70 procent. Odczuwać będziemy chłód. Pogoda w całym kraju wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w środę 25.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Na niebie pojawi się zmienne zachmurzenie, może przelotnie padać. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pojawi się zmienne zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie barometry wskażą 987 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wystąpi zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi zmienne zachmurzenie. Na barometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1002 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości