Najnowsze

Jesień pokaże pazury. Na termometrach nawet 13 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody od 12 do 27 września

Wrześniowa pogoda jeszcze przez następne kilka dni porozpieszcza nas wyższymi temperaturami. W poniedziałek możemy spodziewać się nawet 28 stopni Celsjusza. Jednak już od środy 21.09 słupki na termometrach zaczną spadać, żeby pokazać nam temperatury w przedziale od 13 do 19 stopni.

Jeszcze do środy możemy cieszyć się ciepłem. W czwartek temperatura z 24 kresek zacznie spadać do 21. Następne trzy dni będą chłodniejsze, ale w poniedziałek 19.09 znowu możemy liczyć na wyższe temperatury (rzędu 24 st).

Niestety, taki stan rzeczy zostanie z nami tylko przez następny dzień, bo już w środę 21 września odczujemy wyraźne ochłodzenie. Od czwartku zobaczymy prawdziwe jesienne temperatury. Słupki termometrów najwyżej podskoczą do 19 stopni, ale przy optymistycznym założeniu. Niektórzy z nas będą mogli odczuć nawet 13-sto stopniowy chłód.

Bezsprzecznie jesień zagościła w naszym kraju. Najwyższy czas zrobić porządki w szafach i przygotować się na zmianę garderoby. Długie rękawy, swetry i kurtki powinny wejść do stałego zestawu naszego codziennego ubioru.

Autor: //aq / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości