TVN24 | Poznań

Próbowała zatrzymać ciągnik jadący bez kierowcy, wpadła pod koła

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło w miejscowości Rybki (woj. lubuskie)
Do zdarzenia doszło w miejscowości Rybki (woj. lubuskie)Google Earth
wideo 2/4
Google EarthDo zdarzenia doszło w miejscowości Rybki (woj. lubuskie)

Mieszkanka miejscowości Rybaki (woj. lubuskie) próbowała dostać się do kabiny i zatrzymać ciągnik rolniczy, który stoczył się ze wzniesienia. Kobieta zdołała chwycić kierownicę, ale chwilę później się ześlizgnęła i wpadła pod koła pojazdu.

Nieszczęśliwy wypadek w Rybakach (woj. lubuskie). W poniedziałek na jednej z posesji kobieta wpadła pod koła ciągnika. - Pojazd znajdował się na wzniesieniu. Właścicielka posesji zauważyła, że samoistnie zaczął się staczać i uszkodził już inny pojazd. Chcąc uniknąć kolejnych strat, kobieta próbowała dostać się do ciągnika. Udało jej się złapać kierownicę. Niestety, ześlizgnęła się i wpadła pod koła - informuje Sylwia Betka z policji w Krośnie Odrzańskim.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Po wypadku była przytomna, trafiła do szpitala

Poszkodowana została zabrana przez karetkę pogotowia. Wiadomo, że tuż po zdarzeniu była przytomna. - Została przetransportowana do szpitala w Zielonej Górze. Stan kobiety jest stabilny. Stwierdzono u niej uraz nogi oraz miednicy - poinformowała policjantka.

Policja nie będzie badała okoliczności tego zdarzenia. - Wszystko działo się na terenie prywatnym, a do wypadku nikt się nie przyczynił. To zdarzenia losowe - dodaje Betka.

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości