Tech

Tech

PZPN szuka zawodników do piłkarskiej kadry narodowej. Nie chodzi jednak o kadrę Jerzego Brzęczka, a reprezentantów w eFutbolu, czyli wirtualnej wersji tradycyjnego sportu. Chętnych do bronienia padem narodowych barw jest wielu, ale na międzynarodowe turnieje pojadą tylko najlepsi. Jak będą wyglądały zgrupowania, ilu zawodników bierze udział w grze i czy mamy w Polsce talenty – o to zapytaliśmy koordynatora e-reprezentacji.

Twitter na razie nie będzie usuwał nieaktywnych kont - to efekt fali protestów użytkowników, którzy wskazywali, że w ten sposób znikną konta zmarłych bliskich. Firma ma opracować sposób ich "upamiętnienia" - informuje BBC.

Zysk netto CD Projektu w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł 14,9 miliona złotych, co oznacza wynik o 15 procent wyższy od oczekiwań analityków. Przedstawiciele grupy poinformowali, że przedsprzedaż gry "Cyberpunk 2077" jest zgodna z oczekiwaniami zarządu. Jak się okazuje, o najnowszym dziecku polskiego studia usłyszał również miliarder Elon Musk.

Nowy wzór ma pojawić się we wszystkich aplikacjach firmy Marka Zuckerberga. Technologiczny gigant chce w ten sposób podkreślić, że są one jego własnością.