Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Wola

Zapadła się jezdnia na Karolkowej, szukają przyczyny

TVN Warszawa | Wola

Aktualizacja:
Autor:
kkow,
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl/Kontakt 24
Karolkowa: zapadła się jezdniatvnwarszawa.pl
wideo 2/3
tvnwarszawa.plKarolkowa: zapadła się jezdnia

Sporych rozmiarów dziura w jezdni pojawiła się na Karolkowej. Służby rozpoczęły w środę usuwanie skutków awarii. Wciąż szukają także jej przyczyny. Kierowcy muszą zachować ostrożność i liczyć się z drobnymi utrudnieniami.

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy film, na którym widać, że na Karolkowej zapadł się asfalt. Na miejsce udał się nasz reporter, Artur Węgrzynowicz. - W jezdni jest dziura wielkości studzienki. Znacznie większy otwór jest pod jezdnią, której spory kawałek wisi w powietrzu. Jest także sporo wody - relacjonował. - Na miejscu jest już ekipa MPWiK - dodał.

- Na Karolkowej prowadzone są prace kontrolne. Ruch został zabezpieczony - przekazał we wtorek rzecznik prasowy MPWiK Marek Smółka.

Szukają przyczyny awarii

Prace naprawcze rozpoczęły się dopiero w środę rano. Nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie mogą potrwać. - Na pewno nie zakończą się one dziś - zastrzegł w środę Smółka.

Dotychczas nie udało się potwierdzić, co było przyczyną awarii. - Nasz monitoring nie wskazał wczoraj dokładnej przyczyny zapadnięcia się jezdni. Dziś w związku z tym, że nasze ekipy przystąpiły do usuwania awarii, będzie możliwe sprawdzenie, co się wydarzyło - mówił rzecznik MPWiK.  

Kierowcy muszą liczyć się z nieznacznymi utrudnieniami w miejscu awarii. Usuwanie jej skutków nie powoduje przerw w dostawach wody.

Dziura w asfalcie na ulicy Karolkowejimbaskelus523, Kontakt 24

Autor:kkow, kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl/Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl