Utrudnienia na S8 w Wyszkowie. Wiatr przewrócił ciężarówkę na bariery energochłonne

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ciężarówka przewróciła się na bariery na S8

Ciężarówka przewróciła się na bariery na trasie S8 w Wyszkowie. Są duże utrudnienia na jezdni w kierunku Warszawy. Policja podaje, że do kolizji doszło z powodu silnych podmuchów wiatru.

Do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego doszło przed godziną 10. Wyszkowska policja podaje, że pojazd przewrócił się na bariery energochłonne na moście nad Wisłą w ciągu trasy S8. Z opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęć wynika, że doszło do tego na lewym pasie jezdni. Naczepa upadła na bariery oddzielające obie jezdnie ekspresówki.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak przekazał w rozmowie z tvnwarszawa.pl Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, nikt nie został poszkodowany. - Samochód ciężarowy przewrócił się na bariery energochłonne w związku z silnym bocznym podmuchem wiatru. Został już usunięty z drogi, ale ruch w kierunku Warszawy jest obecnie zablokowany. Służby pracują nad przywróceniem drogi do użytku. Pojazdy są kierowane przez policję na objazd przez Wyszków - zaznaczył. 

Wcześniej Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że zablokowany był lewy pas jezdni w kierunku Warszawy.

CZYTAJ TEŻ:

Załamanie pogody i zimowa burza w Warszawie

Wiatr porwał przęsło przy budowie stacji metra na Bemowie. Jeden z pracowników został ranny

Informowaliśmy również o wypadku przy budowie stacji metra na Bemowie:

Wypadek przy budowie stacji metra Bemowo
Wypadek przy budowie stacji metra BemowoMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Wyszków

Pozostałe wiadomości