Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Ulice

Auto uderzyło w drzewo. Kierowca nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek na DW631
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na DW631

Do tragicznego wypadku doszło w Wólce Radzymińskiej, w powiecie legionowskim. Kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo. Pomimo wysiłku ratowników nie udało się go uratować.

Wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej numer 631 prowadzącej w kierunku Nieporętu nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak przekazał nam Łukasz Szulborski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 16.40. - Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca był uwięziony wewnątrz pojazdu. Nie wykazywał też oznak życiowych. Osoby postronne rozpoczęły reanimację poszkodowanego. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Reanimację przejęli ratownicy - poinformował około godziny 17 Szulborski.

Pół godziny później strażacy z Legionowa przekazali, że kierowcy nie udało się uratować.

Na miejscu były utrudnienia w ruchu. Jak przekazał nasz reporter, na czas działania służb droga była zablokowana.

Po godzinie 18 więcej szczegółów na temat wypadku przekazała Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. - Przed godziną 17 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej numer 631 w miejscowości Wólka Radzymińska. Niestety był to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni mężczyzna, kierujący seatem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Był reanimowany, ale nie przyniosło to efektu. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - poinformowała Stopińska.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KP PSP w Legionowie

Pozostałe wiadomości