Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

TVN Warszawa | Ulice

Motocyklista zderzył się czołowo z autobusem. 29-latek nie przeżył

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/n
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek pod Piasecznem

W wypadku w miejscowości Władysławów niedaleko Piaseczna zginął 29-letni motocyklista. Mężczyzna zderzył się z autobusem miejskim.

Jak przekazała rzeczniczka policji w Piasecznie Magdalena Gąsowska, do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę około 22.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego, kierując motocyklem crossowym, zderzył się czołowo z autobusem linii podmiejskiej. W wyniku wypadku śmierć poniósł motocyklista - opisała Gąsowska. - 43-letni kierujący autobusem był trzeźwy - dodała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Piasecznie przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności tragicznego zdarzenia.

Jak dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, kierowa autobusu jechał bez pasażerów. - Chcąc uniknąć zderzenia z motocyklistą, próbował zjechać z drogi - opisał nasz reporter. Prawdopodobnie wtedy pojazd zahaczył o barierki i uszkodził je.

- Do wypadku doszło na łuku drogi, gdzie jest ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę i zakaz wyprzedzania. Narysowana jest podwójna linia ciągła, a jezdnię od chodnika oddziela barierka - podsumował Węgrzynowicz.

Informowaliśmy o wypadku na Obozowej:

Tramwaj uderzył w bok auta na Obozowej
Tramwaj uderzył w bok auta na ObozowejTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:katke/n

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości