Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Hulajnogista zderzył się z ciężarówką

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Hulajnogista trafił do szpitala

Mężczyzna jadący na hulajnodze i kierowca ciężarówki zderzyli się w środę po południu na Białołęce. Ten pierwszy z urazem nogi trafił do szpitala.

- Na skrzyżowaniu Modlińskiej z Klasyków doszło do potrącenia hulajnogisty przez samochód ciężarowy. Hulajnogista uderzył w boczne koło pojazdu. Hulajnoga oraz but mężczyzny zaklinowały się pomiędzy kołem a jezdnią. Mężczyzna doznał urazu nogi - dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Informację potwierdziła nam policja. - Przy ulicy Modlińskiej o godzinie 15.36 doszło do potrącenia przez samochód ciężarowy volvo osoby, która poruszała się na hulajnodze. Osoba, która poruszała się hulajnogą, została zabrana do szpitala - przekazała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Dodała, że uczestnicy zdarzenia zostali sprawdzeni pod kątem stanu trzeźwości. - Obaj byli trzeźwi - podała policjantka.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o zderzeniu rowerzysty z dwuletnim chłopcem na chodniku w Śródmieściu:

Rowerzysta zderzył się z dzieckiemTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl