Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie dwóch aut i zablokowane torowisko na Żoliborzu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Żoliborzu
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie na Żoliborzu

Na skrzyżowaniu Popiełuszki i Krasińskiego zderzyły się dwa auta. Jedno z nich zablokowało torowisko. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które udziela pomocy kobiecie w ciąży.

O zdarzeniu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Na skrzyżowaniu Popiełuszki i Krasińskiego zderzyły się dwa samochody. Po zderzeniu jedno z aut wpadło na torowisko i blokuje przejazd w obu kierunkach. Na miejscu przyjechały pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja - podał Zieliński.

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że informacja o tym zdarzeniu wpłynęła do służb o godzinie 18.55. - Zderzyły się kia oraz audi. Do podróżującej kią ciężarnej kobiety wezwano pogotowie ratunkowe. Najprawdopodobniej zostanie zabrana do szpitala. Kierowcy audi nic się nie stało - poinformowała Małgorzata Wersocka z KSP.

Dodała, że kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości