Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Mokotowie. Pasażerka jednego z aut trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na Mokotowie

Na skrzyżowaniu Beethovena i Sobieskiego na Mokotowie doszło do zderzenia trzech samochodów. Jak informuje policja, do szpitala została zabrana pasażerka jednego z aut.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Beethovena z Sobieskiego, na jezdni w kierunku centrum. - Zderzyło się kilka samochodów, jeden z nich leży na boku - podał początkowo reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Jak doprecyzował z kolei Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zderzeniu wpłynęło do służb po godzinie 13.30: - Brały w nim udział trzy samochody: volkswagen, dacia i toyota. Pasażerka z tego ostatniego samochodu została zabrana do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Do zderzenia doszło prawdopodobnie wtedy, gdy jeden z kierowców skręcał z Beethovena w Sobieskiego i wymusił pierwszeństwo na kierowcy drugiego auta. W wyniku zderzenia tych dwóch samochodów uszkodzona została także terenowa toyota, która wjechała na trawnik i przewróciła się na bok - dodał później Węgrzynowicz.

Po zderzeniu kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami na skrzyżowaniu. - W czasie akcji ratunkowej na jezdni utworzył się duży korek, ale kiedy karetka pogotowia odjechała i pojazdy służb zjechały na bok, to przejazd się udrożnił i ruch odbywa się już płynnie - wyjaśnił nasz reporter.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl