Akcja służb na Ryżowej. Ciężarówka złamała słup

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Akcja służb na Ryżowej
Akcja służb na Ryżowej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plNieznany kierowca uderzył w przydrożny słup

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, po uderzeniu przez samochód ciężarowy złamał się słup, któremu groziło zawalenie. Na miejsce przyjechały policja, straż pożarna i pogotowie energetyczne.

Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 84/86.

- Z relacji świadków wynika, że ktoś uderzył w słup pojazdem ciężarowym. Na miejscu nie zastano jednak tego pojazdu, więc policjanci ustalają teraz, czy takie zdarzenie miało miejsce i co się tam wydarzało - mówił Rafał Rutkowski z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

"Trzyma się na zbrojeniu"

Jak dodał reporter tvnwarszawa.pl, na słupie znajduje się latarnia, a także kable energetyczne i telefoniczne. - Slup się złamał i grozi upadkiem na ulice - opisywał Tomasz Zieliński, który pojechał na miejsce.

Z kolei Piotr Rżysko ze straży pożarnej precyzował, że słup trzyma się jedynie na zbrojeniu. Na Ryżowej było również pogotowie energetyczne.

Utrudnienia w ruchu

Były utrudnienia w ruchu. - Ulica na tym odcinku jest zamknięta. Jadąc Alejami Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa, nie można skręcić w lewo w Ryżową. Tutaj jeżdżą też dwie linie autobusowe, które też są kierowane na objazdy - ostrzegał Zieliński.

Na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego pojawił się komunikat o objazdach autobusów numer 177 i 220.

Jak przekazał po godzinie 15 Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, działania służb zostały zakończone, słup został zabezpieczony, a ruch przywrócono.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości